Dużym Fiatem zwiedzili prawie cały świat! Asia i Paweł z Gorzowa zakończyli podróż

2020-02-19 15:53 MGA
Podróż Fiatem
Autor: Bartłomiej Nowosielski / www.gorzow.pl

Asia i Paweł po około półtora roku podróży po całym świecie wreszcie zawitali do Polski. A pod koniec lutego mają się pojawić w Gorzowie skąd wyruszyli i rozpoczęli swoją niesamowita przygodę.

Asia i Paweł podróż rozpoczęli 11 października 2018 roku wyruszając z gorzowskiego Kwadratu. Cała trasę objechali dużym Fiatem 125 p. Zwiedzili m.in. Bałkany, Bliski Wschód, całą Azję aż do Singapuru, całą Amerykę Północną. Rok 2018 pożegnali w New Delhi, a następnego dnia byli już w Nowym Jorku. I w każdym z tych miejsc promowali Gorzów, bo an samochodzie znajdowały się m.in. logotypy maista.

Samochód na trasie nie sprawiał większych problemów. Na kłopoty para natrafiła jedynie w Kalifornii kiedy to zepsuł się pasek rozrządu, a cała głowica silnika była do wymiany. Jednak i to nie przeszkodziło podróżnikom.A uto zostało naprawione, w czym pomogli polscy mechanicy, a para ruszy,la w dalszą drogę.

Teraz, po półtora roku, ich czas podróży dobiegł końca. Asia i Paweł są już w Polsce, najpierw pojechali do Poznania, m.in. po to, by przywitać się z rodziną czy opowiedzieć o swojej podróży na Festiwalu Podróżniczym. A już 29. lutego mają przyjechać do Gorzowa. I to nie sami, bo para spodziewa się dziecka!