Bartosz Zmarzlik

Autor: mazinio Bartek Zmarzlik - Indywidualny Mistrz Świata.

Gorzów: Bartek Zmarzlik spotka się z kibicami. Mistrz czeka z medalem i pucharem

2019-10-10 17:09

Każdy będzie mógł pogratulować sukcesu nowemu, żużlowemu Mistrzowi Świata i przy tym zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, czy wziąć autograf. Bartosz Zmarzlik będzie czekał na kibiców w najbliższy piątek (11.10) w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 20 przy ul. Szarych Szeregów.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19.00. Zmarzlik będzie miał ze sobą złoty medal oraz puchar, który otrzymał za wywalczenie tytułu Indywidualnego Mistrza Świata. Magistrat szykuje także niespodzianki dla zawodnika i kibiców. Spotkanie - przypomnijmy - w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 20 przy ul. Szarych Szeregów.

Przypomnijmy: 24 latek został w sobotę Mistrzem Świata. W klasyfikacji generalnej wyprzedził Leona Madsena oraz Emila Sajfutdinowa. Gorzowianin świetnie radził sobie w zawodach cyklu Grand Prix. Wygrał turnieje w Słowenii, Danii i we Wrocławiu. Na podium stawał także w Niemczech i Wielkiej Brytanii. W zawodach nigdy nie zdobył mniej niż 8 punktów. Zawodnik Stali został trzecim Polakiem w historii, który zdobył tytuł. Wcześniej dokonali tego Jerzy Szczakiel i Tomasz Gollob.