Gorzów: LandsbergOn nie zwalnia tempa. Trwa nabór opowiadań do szóstego magazynu

2020-07-04 16:55
LandsbergOn trzeci
Autor: www.landsbergon.pl

Wszyscy chętni ponownie mogą przesyłać swoje opowiadania do magazynu fantasy. Chodzi o to, by dotyczyły one Gorzowa lub jego mieszkańców. Tym razem wszystko w klimatach fantasy, science-fiction czy horroru. Zgłoszenia przyjmowane są do 30. sierpnia.

Zaledwie na początku czerwca wydany został piąty numer magazynu, a już rozpoczęły się prace nad kolejnym. Przypomnijmy: LandsbergOn to pismo fantasy zawierające opowiadania o Gorzowie i pisane przez samych mieszkańców. Jeżeli więc macie ciekawe pomysły albo już napisane historie to nie czekajcie i podzielcie się nimi!

Szósty numer tym razem będzie dotyczył tematyki baśni, legend i mitów i to właśnie takie opowiadania będą przyjmowane w pierwszej kolejności. Redakcja zastrzega jednak, by nie przysyłać bajek dla dzieci. Regulamin naboru dostępny jest na stronie www.landsbergon.pl. Więcej szczegółów również na Facebookowym profilu Stowarzyszenia Novum.

Szósty numer ma być gotowy do grudnia tego roku. A przypomnijmy: obecnie, na "świeżo" dostępny jest rónież piąty numer. Przypomnijmy: zawiera cztery opowiadania o tematyce science-fiction. Można przeczytać "Boską usterkę" o początkach sztucznej inteligencji, opowiadanie pt. "2120" przedstawiające niepokojącą, ale prawdopodobną wizję przyszłości, opowiadanie "Kontrmachina" w którym autor pokaże jak walczyć, a właściwie jak nie walczyć z opresyjnym systemem w futurystycznym mieście oraz opowiadanie "Main User", które dotyczyć będzie kwestii świadomości w coraz bardziej sztucznym świecie. Numer dostępny m.in. na stronie LandsbergOn.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE