Gorzów śmietniki podziemne

i

Autor: SG śmietniki już gotowe.

Gorzów: Niedługo mieszkańcy będą mogli korzystać z pierwszych podziemnych śmietników

2020-12-22 16:17

Ma być wygodniej i przede wszystkim... ładniej. Z ulicy w okolicach kwadratu znikną mało estetyczne kubły na śmieci. Odpady mieszkańcy będę wyrzucać do niewielkich kiosków, zbiornik sa pod ziemią. Ich budowa już się zakończyła trwają jeszcze prace porządkowe - budowlańcy układają kostkę brukową i nawierzchnię jezdni.

Prace przy budowie pierwszych w Gorzowie podziemnych śmietników już sie skończyły. Przy Kwadracie, na ul. 30 Stycznia trwają prace porządkowe związane z inwestycją. Wkrótce z pojemników będą mogli korzystać mieszkańcy.

Betonowe silosy mają głębokość trzech metrów. Na powierzchni są tylko niewielkie kioski, do których odpady będą wyrzucać mieszkańcy.

Gorzów śmietniki podziemne

i

Autor: SG Na zewnątrz małe kioski, śmieci lądują pod ziemią.

Przy Kwadracie zamontowano łącznie 6 podziemnych śmietników. Będą one służyły mieszkańcom ulic: 30 Stycznia, Dąbrowskiego i Chrobrego.

Odbiór odpadów z nowych śmietników wymaga specjalnego pojazdu wyposażonego w ramię dźwigu. Dzięki tej inwestycji w tej części miasta ma być porostu... ładniej - z ulic znikną kubły.

To pierwsze podziemne śmietniki w Gorzowie. Ich budowa kosztowała 425 tysięcy złotych. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE