Gorzów: Policja prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny. Może być zamieszany w oszustwo

2020-06-23 15:48
Gorzów oszust
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów W poszukiwaniu sprawców mogą pomóc... kierowcy.

90-letnia gorzowianka straciła 90 tysięcy złotych, bo uwierzyła oszustom. Wmówili jej, że jej córka miała wypadek. O sprawie informowaliśmy. Policja jest na tropie sprawców i prosi o pomoc... kierowców.


W czasie dochodzenia policjanci dotarli do nagrań z monitoringu, na których widać mężczyznę. Może on mieć związek ze sprawą. Funkcjonariusze szukają kolejnych nagrań.

Tym razem chodzi o wideorejestratory, które są montowane w samochodach. Śledczy potrzebują nagrań zrobionych 17. czerwca około godziny 12.00 i 13.00 przez kierowców, którzy jechali ulicą Wyszyńskiego - na odcinku od Borowskiego do Mickiewicza.

Każdy kto może pomóc powinien zgłosić się do Komendy Miejskiej Policji przy ulicy Wyszyńskiego.

Przypomnijmy: w ubiegłą środę do kobiety zadzwonił mężczyzna, który poinformował ją o wypadku córki. Powiedział, że może pomóc w załatwieniu sprawy ale potrzebuje pieniądze na kaucję. Kobieta zapakowała 90 tysięcy złotych do reklamówki i gdy oszust podjechał pod dom wyrzuciła je przez okno!

Gdy tego samego dnia odwiedziła ją rodzina okazało się, że żadnego wypadku nie było.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE