gorzów stragan

i

Autor: Niedzielny leń/commons,wikimedia.org zdjęcie ilustracyjne

Gorzowianie nadal zrobią zakupy na giełdzie. Nie ma decyzji o zamknięciu!

2020-11-13 15:34

Galerie, sklepy odzieżowe i meblowe zostały zamknięte w związku z pandemią. Handel na świeżym powietrzu jak na razie nie podlega obostrzeniom. Działają gorzowskie targowiska- przy Szczecińskiej i Jerzego na Zawarciu. Reżim sanitarny jest przestrzegany.

Popularna niedzielna giełda działa bez zmian. Gorzowscy urzędnicy, w związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiczną, trzymają rękę na pulsie. Jak na razie rząd nie wprowadził w tej kwestii ograniczeń. W niedzielę (15.11) można wybrać się na bezpieczne zakupy.

- Nie mając szczegółowych wytycznych, nie możemy zabierać możliwości zarobkowania sprzedającym i kupowania przez klientów. Na ten moment nie planujemy zamknięcia. W razie zmian będziemy reagować na bieżąco - wyjaśnia Włodzimierz Rój z OSIR-u, administrator giełdy.

gorzów giełda

i

Autor: mz Giełda przy Szczecińskiej w zwykły dzień jest pusta.

Każdy sam decyduje czy chce handlować i gdzie pójść na zakupy. Na giełdzie obowiązuje noszenie maseczek, dezynfekcja rąk i dystans społeczny. W niedzielę otwarta ona będzie w godz. od 7 do 15.

W Gorzowie kilka razy w tygodniu działa ryneczek GRH na gorzowskim Zawarciu. Wprowadzono także reżim sanitarny, miejsce ciągle jest otwarte.