Zmęczona, ale szczęśliwa Wioletta Paduszyńska.

Autor: materiały trenera Sebastiana Wierzbickiego Zmęczona, ale szczęśliwa Wioletta Paduszyńska.

Gorzowianka wygrała Wings for Life na Florydzie!

2019-05-08 16:06

To nie był łatwy bieg ze względu na warunki pogodowe i rywali. Gorzowska biegaczka ma na koncie kolejny sukces.

W niedzielę (5.05) Wioletta Paduszyńska zwyciężyła w biegu w miejscowości Sunrise, w USA. Warunki do pokonania trasy były ciężkie. Temperatura wynosiła 38 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza sięgała 97 % .

Mimo tych niedogodności podopieczna trenera Sebastiana Wierzbickiego pokonała dystans 40,49 km i uległa jedynie czterem mężczyznom biegnącym w tej lokalizacji. To już kolejny sukces gorzowskiej biegaczki.

Przypomnijmy- w ubiegłym roku w maju Wioletta Paduszyńska zwyciężyła w Wings of Life w Poznaniu. Z kolei we wrześniu gorzowianka ustanowiła nowy Rekord Polski podczas Mistrzostw Świata w Chorwacji. Zajęła 20. miejsce oraz 5. z koleżankami z reprezentacji jako drużyna. Przebiegła 100 kilometrów w czasie 8:07,54. Wioletta na co dzień trenuje w Gorzowie.