Gorzowscy piłkarze pilnie potrzebują punktów. Ważne mecze Warty i Stilonu

2020-11-21 7:58 em
stilon gorzów
Autor: coola Piłkarze Stilonu Gorzów (fot. arch)

Sytuacja naszych piłkarzy w rozgrywkach III i IV ligi jest coraz trudniejsza. Warta traci za dużo punktów - szczególnie na własnym boisku - i jest na miejscu spadkowym. Stilon, który miał wygrać IV ligę traci coraz więcej do czołowych zespołów.

Piłkarze Warty wprawdzie dużo lepiej radzą sobie na wyjazdach, ale o kolejne punkty w sobotę będzie bardzo trudno. Rywal należy do najlepszych w IV lidze. Pniówek Pawłowice Śląskie zdobył już 27 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Warta jest na przeciwnym biegunie tabeli i zajmuje czwarte miejsce od końca. To niestety miejsce spadowe i gorzowianie musza podreperować swój dorobek. Czy uda się w sobotę? Mecz zaczyna się o godzinie 13.00.  

Gorzów warta
Autor: mz Piłkarze Warty walczą o utrzymanie w III lidze.

Piłkarze Stilonu ostatnio dwa razy remisowali i do lidera tracą już 10 punktów. Zespół miał walczyć o awans, ale gra bardzo nieskutecznie. Na stratę kolejnych [punktów - piszemy to już kolejny raz - nie może sobie pozwolić.

Tym razem gorzowianie zmierzą się rewaluacją rozgrywek z pobliskiej... Witnicy. Czarni to beniaminek rozgrywek, ale radzą sobie bardzo dobrze i zdobyli już o dwa punkty więcej... od Stilonu.

To może być bardzo zacięty i ciekawy pojedynek. Mecz w sobotę (21.11) o godzinie 13.00 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej.