gorzów galeria 1

i

Autor: SG Gorzowska galeria na Zawarciu czeka na klientów.

Gorzowskie galerie otwierają się. Będą liczyć klientów!

2020-11-27 20:52

Zgodnie z zapowiedziami premiera od soboty (28.11) ponownie zostają otwarte centra i parki handlowe ze wszystkimi usługami i punktami. Oczywiście muszą być surowo zachowane zasady sanitarne. W Gorzowie zakupy będzie można robić w galeriach: Askana, Park 111, Feeria i w Nova Park.

Przez kilka tygodni duże centra zostały wyłączone z życia. Chodzi przede wszystkim o sklepy z odzieżą, biżuterią, galanterią skórzaną i perfumerie. Punkty spożywcze czy apteki działały normalnie. Powodem był duży wzrost zarażeń COVID-19.

Przed grudniowymi świętami galerie otwierają się, ale trzeba zakrywać usta i nos oraz odpowiednio dystansować się od innych. Zamontowano ponad 20 dozowników do dezynfekcji. Obowiązywać będą limity osób- jedna na 15 metrów kwadratowych. Jak to policzyć?

- My w systemie mamy możliwość w każdym momencie sprawdzenia i kontrolowania ilości osób przebywających na obiekcie. Maksymalnie może być 2275 klientów. W tamtym roku nie zdarzyło się, by w jakiś dzień było tylu ludzi - mówi Anna Krajczyńska z Nova-Park na Zawarciu w Gorzowie.

gorzów galeria 2

i

Autor: SG Sklepy szykują się na otwarcie.

Jeżeli taki limit osób zostanie osiągnięty, wtedy brama garażowa oraz wejścia zostaną zamknięte. Wejść będzie można dopiero wtedy, gdy jakaś grupa klientów opuści obiekt. O tym jakie zasady obowiązują informują specjalne tablice umieszczone na terenie całej galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE