Groźny wypadek pod Gorzowem. Skoda wbiła się w ciągnik leśny [ZDJĘCIA]

2022-01-18 8:43
Groźny wypadek pod Gorzowem. Skoda wbiła się w ciągnik leśny
Autor: OSP Kłodawa Poważny wypadek pod Gorzowem

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek (17 stycznia) pod Gubinem. Późnym popołudniem na drodze pomiędzy Kłodawą a Łubianką samochód osobowy z dużą siłą uderzył w ciągnik, służący do prac leśnych. Pasażerów osobówki z rozbitego pojazdu musieli wydobyć strażacy przy użyciu specjalistycznych narzędzi.

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek (17 stycznia) ok. godz. 17:30 na drodze wojewódzkiej nr 151 pod Gorzowem. Na odcinku pomiędzy Kłodawką a Łubianką osobowa skoda zderzyła się z wykorzystywanym do prac leśnych ciągnikiem typu forwarder. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadąca w kierunku Gorzowa skoda – na prostym odcinku drogi – z impetem wjechała w tył jadącego w tym samym kierunku ciągnika. Siła uderzenia była tak duża, że przód auta został niemal doszczętnie zniszczony.

Skodą podróżowały trzy osoby. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale dwoje pasażerów zostało zakleszczonych w pojeździe. Z rozbitego wraku musieli ich uwolnić strażacy, przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Ranni, po opatrzeniu na miejscu, zostali przewiezieni do szpitala.

ZOBACZ TEŻ: Koszmarny wypadek pod Żaganiem. Z mercedesa prawie nic nie zostało [ZDJĘCIA]

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Kia zderzyła się z nieoznakowanym radiowozem, który gonił pirata drogowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE