Tragiczny wypadek pod Gubinem. Młoda kobieta zginęła w zderzeniu osobówki z ciężarówką

2022-01-17 13:18
Lubuskie: Śmiertelny wypadek koło Gubina. Utrudnienia potrwają kilka godzin [OBJAZDY]
Autor: pixabay.com Lubuskie: Śmiertelny wypadek koło Gubina. Utrudnienia potrwają kilka godzin [OBJAZDY]

23-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło w poniedziałek (17 stycznia) pod Gubinem. Około południa na drodze krajowej nr 32 osobowy mercedes zderzył się z ciężarówką. Jak informują lokalne media, tragicznie zmarła kobieta była córką znanego w regionie właściciela sklepów.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (17 stycznia) na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem. Ok. godz. 12 na 8. kilometrze dk 32 - na odcinku między granicą polsko-niemiecką a Krosnem Odrzańskim - osobowy mercedes zderzył się z ciężarówką. Z ustaleń policji wynika, że kierująca mercedesem 23-latka z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewą stronę jezdni i zderzyła się czołowo z ciężarówką. Siła uderzenia była tak duża, że samochód osobowy wypadł z drogi, wpadł do rowu i dachował. Siedząca za kierownicą mercedesa 23-letnia kobieta zginęła na miejscu.

ZOBACZ TEŻ: Kia zderzyła się z nieoznakowanym radiowozem, ścigającym pirata drogowego [WIDEO]

Jak informuje portal Krosno Odrzańskie Nasze Miasto, 23-letnia kobieta, która zginęła w wypadku, była córką znanego w regionie właściciela sieci sklepów.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratura.

Droga krajowa nr 32 przez kilka godzin była zablokowana. Samochody kierowane były objazdami przez Gubin oraz Lubsko (drogami wojewódzkimi nr; 286, 289 i 287).

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Napad z bronią w ręku na Żabkę w Oławie. Bandyta nacisnął na spust
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE