Koszmarny wypadek pod Żaganiem. Z mercedesa prawie nic nie zostało [ZDJĘCIA]

2022-01-14 8:07
Koszmarny wypadek pod Żaganiem
Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Borowem Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 300 między Borowem a Iłową

Jedna osoba została poważnie ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek (13 stycznia) na drodze pomiędzy Borowem a Iłową w powiecie żagańskim. Osobowy mercedes wypadł z drogi i uderzył w drzewo – siła uderzenia była tak duża, że samochód rozpadł się na dwie części, a kierowca wypadł z pojazdu.

Koszmarny wypadek pod Żaganiem w województwie lubuskim. W czwartek (13 stycznia) przed godz. 13 doszło do bardzo poważnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 300 pomiędzy Borowem a Iłową. 31-letni kierowca mercedesa z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód rozpadł się na dwie części – jedna zatrzymała się na drzewie, a druga znalazła się 70 metrów dalej.

W trakcie uderzenia z pojazdu wypadł też kierowca – w chwili przybycia na miejsce służb ratunkowych mężczyzna leżał 30 metrów od wraku. 31-latek doznał bardzo poważnych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

ZOBACZ TEŻ: Kierowca forda na oczach policjantki pił wódkę prosto z butelki!

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Żagania.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Tak bydgoska policja walczy z piratami drogowymi!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE