Gwiazdy na odnowionej gorzowskiej scenie! [AUDIO]

2019-10-13 16:30 Karolina Łopacińska
teatr gwiazdy
Autor: AKPA/ se.pl Krystyna Janda wystąpi w Gorzowie 11 listopada.

Kogo tym razem zobaczy publiczność na Gorzowskich Spotkaniach Teatralnych? W listopadzie przyjadą znani aktorzy z Warszawy i Krakowa, nazwiska dużego i małego ekranu. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Karnety i bilety będą do nabycia już wkrótce.

Krystyna Janda, Marian Opania, Magdalena Zawadzka, Andrzej Strzelecki i Dominika Ostałowska zaszczycą już 36. edycję GST. Będzie klasyka, dramat i komedia, a motywem przewodnim – marzenia. W każdym ze spektakli ten wątek się przewija. Tęsknota, dążenie do czegoś, pragnienie zderzają się z rzeczywistością.

Przedstawienia grane będą na głównej widowni, która przypomnijmy od kwietnia jest remontowana. Prace dobiegają końca, wszystko będzie lśnić na 10 listopada.

- Trwają porządki, by na spotkania był błysk - mówi Jan Tomaszewicz, dyrektor teatru w Gorzowie:

Karnety na gorzowskie spotkania dostępne będą od poniedziałku (14.10), dla tych osób które wpisały się na listę.  Sprzedaż biletów na wybrane spektakle ruszy od środy (16.10).

Tradycyjnie na inauguracje zobaczyć będzie można spektakl w wykonaniu gorzowskich aktorów "Tango Piazzola- marzenie". Po każdej sztuce spotkanie z aktorami i reżyserami. Koszt teatralnego święta to około 340 tysięcy złotych.