Kostrzyn. Uciekł przed niemiecką policją do Polski. Skoczył do Odry!

2021-01-20 14:30 Michał Michalak
Kostrzyn. Uciekł przed niemiecką policją do Polski. Skoczył do Odry!
Autor: erwin66as/cc0/Pixabay.com Kierowca osobówki uciekł przed niemiecką policją do Polski, a po tym jak zobaczył blokadę na moście w Kostrzynie, skoczył prosto do Odry, zdj. ilustracyjne

Kierowca osobówki uciekł przed niemiecką policją do Polski. W trakcie pościgu staranował kilka samochodów, ale gdy zobaczył blokadę na moście w Kostrzynie, wysiadł z auta i skoczył prosto do Odry. Mundurowi wydostali go z wody na wysokości Bastonu Król, ale stan mężczyzny nie pozwalał na zatrzymanie - kierowca trafił do jednego z polskich szpitali.

Kostrzyn. Uciekł przed niemiecką policją do Polski. Skoczył do Odry!

Jak informuje RMF FM, kierowca osobówki uciekł przed niemiecką policją do Polski. Mężczyzna nie zatrzymał się na wezwanie funkcjonariuszy, a po tym jak ruszył za nim pościg, staranował kilka innych samochodów, kierując się w stronę granicy z Polską. Mundurowi z Niemiec ustawili na moście w Kostrzynie blokadę, ale kierowca zatrzymał wtedy auto i skoczył prosto do Odry.

Funkcjonariusze zza naszej zachodniej granicy wyłowili go na wysokości Bastionu Król w Kostrzynie, ale stan mężczyzny nie pozwalał na zatrzymanie, dlatego trafił on od razu do jednego z polskich szpitali. Nadal jest pilnowany przez niemiecką policję. Do zdarzenia doszło dziś przed południem.

Gorzów. Napad na monopolowy! Pościg za 33-latkiem z psem tropiącym [ZDJĘCIA]

O włos od tragedii! Niebezpieczne wyprzedzanie na DK8

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!