Muzyka, śpiew i taniec. Operetkowo na Scenie Letniej gorzowskiego teatru

2019-07-21 9:00 Magdalena Pawłowska
Scena Letnia
Autor: Fragles Kolejny spektakl na Scenie Letniej

Tym razem do zobaczenia będzie przedstawienie muzyczne pod tytułem "Księżniczka Czardasza". Ten wyjątkowy koncert wszyscy chętni będą mogli zobaczyć już w niedzielę (21.07). Rozpocznie się o godzinie 20:30. Przypomnijmy: Scena Letnia to cykl weekendowych spektakli, koncertów i przedstawień organizowanych przez gorzowski teatr.

"Księżniczka Czardasza" to jeden z najbardziej lubianych tytułów operetkowych. To historia Edwina, który zakochuje się w gwieździe Variete - Sylvii. To jedno z najwybitniejszych dzieł nowszej operetki wiedeńskiej ze świetnie skonstruowaną dramaturgią i muzyką doskonale oddającą uczucia bohaterów. Tym razem zostanie ona przedstawiona przez grupę artystyczną z Poznania

- Będzie to forma koncertowa. Zaprezentuje się grupa artystyczna z Poznania pod dyrekcją Daniela Kustosika, dyrektora teatru muzycznego. Każdy powinien znać "Księżniczkę Czardasza" i słynne duety, słynne arie, które pojawiają się w tym spektaklu - mówi Jan Tomaszewicz, dyrektor Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie.

Operetka "Księżniczka Czardasza" już w niedzielę (21.07) na scenie Letniej teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie. Przypomnijmy: start godzina 20.30. Wstęp wolny.