Niebezpieczny poranek w Gorzowie! Trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

2019-09-10 12:30 Karolina Łopacińska
wypadki gorzów
Autor: Łukasz Wojtecki/stoją!gorzów Potrącenie miało miejsce na ul. Wyszyńskiego.

Kierowcy proszeni są o szczególną ostrożność. Deszczowa aura we wtorkowy poranek (10.09) sprawiła kierowcom problemy. Nastolatka, kobieta i mężczyzna doznali obrażeń. Trzy zdarzenia miały miejsce w przeciągu trzech godzin i to w niedalekiej odległości od siebie.

Policjanci z samego rana mieli ręce pełne pracy. Około godz. 7.40 potrącona została nastolatka. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszyńskiego, niedaleko komendy policji. 16-latka przechodziła przez przejście dla pieszych i potrącił ją kierujący busem VW T4 z przyczepą.

- 64-letni mężczyzna był trzeźwy, ale nie miał uprawnień do kierowania. Stracił prawo jazdy już wcześniej. Ze względu na uszkodzenia zabraliśmy dowód rejestracyjny. Prawdopodobnie kierowca nie zauważył dziewczyny. Ustalamy okoliczności zdarzenia – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

wypadek wyszy
Autor: materiały Lubuska Policja Kierowca busa nie miał uprawnień do kierowania.

Z kolei na Al. Ks. Andrzejewskiego zderzyły się cztery auta. Około godz. 9.40 kia zjeżdżała w dół do ronda. Jej kierowca nie dostosował jazdy do warunków na drodze i uderzył w audi. Ten pojazd zahaczył hyundaia, który uderzył w toyotę. Obrażeń doznała pasażerka audi.

Chwilę później około godz. 10 tuż obok, bo na rodzie Wyszyńskiego ciężarówka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu VW- taksówce. Kierowca osobówki został zabrany do szpitala. Pogoda ma się poprawiać, mimo tego mundurowi apelują o rozważną jazdę.