Nocna i świąteczna pomoc w gorzowskim szpitalu tylko przez telefon!

2020-03-17 15:42
SOR Gorzów
Autor: MGA Internetowa zbiórka wesprze gorzowski szpital.

Lecznica wprowadza kolejne zmiany. Chodzi o punkt działający w lecznicy przy ulicy Dekerta, a dokładniej pod głównym wejściem do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Pacjenci, którzy będą chcieli skorzystać z pomocy medycznej w nocy lub w święta nie będą obsługiwani osobiście. Z punktem należy się skontaktować telefonicznie. Każdy zostanie zarejestrowany, a następnie przekierowany dalej do gabinetów lekarskich. Po rozmowie lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu, np. wypisze e-receptę, e-zwolnienie, i udzieli dalszych wskazówek. Z

arząd lecznicy prosi jednak o cierpliwość, ponieważ ze względu na trudną sytuację związaną z koronawirusem mogą się pojawić problemy w zapewnieniu pełnej obsady. Aby skontaktować się z punktem należy dzwonić pod numer: 95 7331 240 lub 95 7331 238. Szczegóły na Facebookowym profilu Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Przypomnijmy: w szpiatalu zamknięto też większość poradni specjalistycznych, obsługiwani są głównie pacjenci onkologiczni. Póki co SOR działa bez zmian.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE