Koszykarki z Gorzowa.

Autor: azsajpgorzow/facebook.com Koszykarki z Gorzowa.

Ostatnie w tym roku zwycięstwo gorzowskich koszykarek

2018-12-23 12:03

Drużyna InwestInTheWest Enea Gorzów pokonała na wyjęździe ekipę Enei AZS Poznań 94:71.

Gorzowianki miały problemy jedynie na początku spotkania. Koszykarki z Poznania były bardzo skuteczne w ataku co doprowadziło do tego, że prowadziły przez pierwszą kwartę i większość drugiej.

Dopiero w ostatnich minutach drugiej kwarty Akademiczki doprowadziły do remisu 41:41. Chwilę później udało im sie wyjść na prowadzenie i na przerwę schodziły z wynikiem 51:43.

To było ostatnie w tym roku spotkanie gorzowskich koszykarek. Akademiczki kończą rok na 6. miejscu w tabeli BLK.