Co za nieodpowiedzialność!

Pijany i z zakazem, a w samochodzie troje dzieci. Była też matka...również nietrzeźwa

Trudno wyobrazić sobie tak skrajną nieodpowiedzialność. 24 listopada na drodze DK-29 za miejscowością Cybinka, kompletnie pijany mężczyzna prowadził opla i spowodował kolizję. W samochodzie była trójka jego małych dzieci i żona... również nietrzeźwa.

Pijany i z zakazem, a w samochodzie troje dzieci. Była też matka...również nietrzeźwa

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 listopada przed godziną 20. Na drodze K-29 za miejscowością Cybinka, kierujący podczas wyprzedzania ciągu pojazdów stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierę energochłonną. Jak się okazało po przyjeździe policjantów, kierujący miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna przewoził w pojeździe trójkę swoich małoletnich dzieci i oraz ich matkę, która również była nietrzeźwa.

- Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, a pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, jak i ubezpieczenia. Na szczęście żaden uczestnik zdarzenia, w tym dzieci nie odniosły obrażeń i mogły wrócić pod opiekę rodziny do domu - przekazała aspirant Agnieszka Kaczmarek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem – za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych grozi mu łącznie do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?
Policyjny pościg ulicami Jeleniej Góry. Pijany kierowca BMW staranował radiowóz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają