Sulęcin. Chciał zatankować auto, a o mało nie stracił życia! WIDEO z brutalnego pobicia na stacji paliw

2021-01-27 12:36 Michał Michalak
Sulęcin. Chciał zatankować auto, a o mało nie stracił życia! Brutalne pobicie na stacji paliw [ZDJĘCIA]
Autor: Pexels/cc0/Pixabay.com Klient stacji paliw pod Sulęcinem został brutalnie pobity przez dwóch 25-latków. Wedle relacji policji narazili oni poszkodowanego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia

Mężczyzna, który przyjechał na stację paliw pod Sulęcinem, został brutalnie pobity. Poszkodowany chciał tylko zatankować auto, ale z nieznanych przyczyn rzuciło się na niego dwóch 25-latków. Mężczyzna zdołał się wyrwać napastnikom i schował się w jednym z pomieszczeń stacji paliw. Wedle relacji policjantów, którzy zatrzymali agresorów, narazili oni mężczyznę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia.

Polecany artykuł:

Sulęcin. Chciał zatankować auto, a o mało nie stracił życia! Brutalne pobicie na stacji paliw

Klient stacji paliw pod Sulęcinem został brutalnie pobity. Mężczyzna zjawił się tam w środę 20 stycznia przed godz. 20, a po tym jak zatankował auto, wszedł do środka, by zapłacić. W tym momencie rzuciło się na niego dwóch 25-latków, którzy zaczęli go okładać pięściami i kopać. Poszkodowany zdołał się wyrwać napastnikom i schować się w jednym z pomieszczeń stacji paliw, które opuścił dopiero po przyjeździe policji. Obaj agresorzy zostali zatrzymani na miejscu brutalnego pobicia: jednego z nich mundurowi obezwładnili w sklepie, a drugi ukrył się w samochodzie, twierdząc, że nie ma nic wspólnego ze zdarzeniem.

- (...) żaden z nich nie potrafił racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania. Najprościej rzecz ujmując, narazili swoją ofiarę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, tak: o. Po prostu mieli taki kaprys - informuje Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie.

U sprawców brutalnego pobicia na stacji paliw pod Sulęcinem ujawniono ponadto po 2 promile alkoholu we krwi. Obaj usłyszeli zarzuty pobicia, spowodowania uszczerbku na zdrowiu i kierowania gróźb karalnych. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sulęcinie i policji zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za popełnione czyny mężczyznom grozi im do 8 lat więzienia.

Klient brutalnie pobity na stacji paliw

Sulęcin. Chciał zatankować auto, a o mało nie stracił życia! WIDEO z brutalnego pobicia na stacji paliw

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!