Szymon Woźniak zostaje w Stali Gorzów. Co z resztą składu?

2019-09-18 13:35 Karolina Łopacińska
stal woźniak
Autor: Marcin Szarejko/www.stalgorzow.pl Woźniak nadal zostaje w Gorzowie.

Kadrowe roszady w żółto-niebieskiej drużynie. Woźniak podpisał kontrakt, a Krzysztof Kasprzak jest bliski porozumienia. W Gorzowie ponownie ma pojawić się znana duńska twarz. Kto to taki?

Szymon Woźniak przedłużył kontrakt z gorzowskim klubem o kolejny rok. Będzie to jego trzeci sezon w żółto-niebieskich barwach. Po liderze Bartoszu Zmarzliku był drugim żużlowcem punktującym dla Stali.

- Mam nadzieje, że wszyscy razem będziemy w przyszłym roku walczyli o wielkie cele - powiedział Woźniak w filmie na facebookowym klubowym profilu.

Według naszych informacji, po dwóch rozmowach bliski porozumienia z klubem jest także Krzysztof Kasprzak. Z kolei zespół opuści Duńczyk Peter Kildemand, a w jego miejsce ma się pojawić stary znajomy, jego rodak - Niels Kristian Iversen. Czekamy na potwierdzenie tych informacji.

stal iversen
Autor: Marcin Szarejko/www.stalgorzow.pl Duńczyk pownownie jeździł będzie w Stali?

Póki co zespół przygotowuje się do pojedynków barażowych. Stawka to utrzymanie w PGE Ekstralidze. Przeciwnikiem będzie pierwszoligowa Ostrovia Ostrów. Pojedynek nr 1 w Gorzowie 29 września, tydzień później rewanż w Ostrowie.