Tajemnicze zaginięcie 20-latki. Gdzie jest Klaudia Jarnecka? „Córeczko, wróć”

2021-10-29 21:13
Tajemnicze zaginięcie 20-latki. Gdzie jest Klaudia Jarnecka? „Córeczko, wróć”
Autor: arch. prywatne/Facebook Tajemnicze zaginięcie 20-latki. Gdzie jest Klaudia Jarnecka? „Córeczko, wróć”

Tajemnicze zaginięcie 20-letniej Klaudii Jarneckiej i dramatyczny apel jej matki: „Córeczko wróć do domu”. Gdzie jest młoda kobieta? Na co dzień mieszka w Niemczech, od około miesiąca była w Polsce, w Ługach Górzyckich, a później… przepadła bez wieści. Policja i rodzina zaginionej 20-latki proszą o pomoc. Przyjrzyj się uważnie!

Zaginiona to 20-letnia Klaudia Jarnecka. Młoda kobieta od przez miesiąc była w Polsce i… przepadła bez wieści. Szuka jej rodzina i policja. Mundurowi proszą o pomoc! Gdzie jest Klaudia Jarnecka? – Mieszka na terenie Niemiec, od około miesiąca przebywała w Ługach Górzyckich. Kobieta zaginęła w czwartek, 21.10.2021 roku – informują mundurowi Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, którzy koordynują poszukiwania.

Córeczko, wróć do domu! Czekam na ciebie, jeśli to czytasz odezwij się. Tęsknię – napisała mama zaginionej 20-latki w łamiącym serce wpisie w sieci. Obiecuje też sowitą nagrodę za pomoc w odnalezieniu zaginionej Klaudii Jarneckiej.

Zobacz też: Płacz dzieci na granicy z Białorusią. Straż Graniczna: To prowokacja

Tajemnicze zaginięcie 20-latki. Gdzie jest Klaudia Jarnecka? „Córeczko, wróć”
Autor: KPP Słubice Tajemnicze zaginięcie 20-latki. Gdzie jest Klaudia Jarnecka? „Córeczko, wróć”

Policja i rodzina podają okoliczności zaginięcia młodej kobiety i liczą na to, że ktoś wie coś o jej losie, że to pomoże w poszukiwaniach 20-latki. Jak informuje policja, Klaudia dzień przed zaginięciem wyjechała z Ług Górzyckich do Słońska. – 21 października 2021 roku, około godziny 18.00, oddaliła się w nieznanym kierunku i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną – przekazują mundurowi z KPP w Słubicach.

Super Raport 29.10 (Goście: Jan Maria Jackowski - senator, PiS oraz Paweł Zalewski - Polska 2050) Sedno Sprawy: Marek Sawicki

Rodzina dodaje, że ostatni kontakt z Klaudią miała 21 października około godz. 18.00. – Tego samego dnia była widziana w okolicach Kostrzyna nad Odrą i w Słońsku – opisuje matka zaginionej.

Klaudia Jarnecka ma około 155 wzrostu. Jest szczupła, ma czarne włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem oraz szare spodnie w paski. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Słubicach – tel. 47 79 23 211, 47 79 23 212, 47 79 23 256, 47 79 23 238 lub z najbliższą jednostką policji pod nr telefonu alarmowego 112 – apelują mundurowi.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE