Dramat na drodze

Tragiczna śmierć 49-latki! Jej renault zostało zmasakrowane [ZDJĘCIA]

2023-01-31 10:38

49-letnia kobieta zginęła na trasie Stare Drzewce-Konradowo pod Wschową, po tym jak jej renault uderzył w drzewo. Jak wstępnie informuje policja, prowadząca osobówkę jechała prostym odcinkiem drogi, gdy jej auto zjechało nagle na pobocze, gdzie doszło do zderzenia. Pojazd 49-latki dachował, a ona sama zginęła na miejscu. Sprawą wypadku zajęła się prokuratura.

Śmiertelny wypadek pod Wschową. 49-latka zginęła w roztrzaskanym renault

W śmiertelnym wypadku pod Wschową zginęła 49-letnia kobieta, mieszkanka tamtejszego powiatu. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 29 stycznia, w godzinach popołudniowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń miejscowej policji, ok. godz. 14 prowadząca osobowego renaulta jechała prostym odcinkiem drogi Stare Drzewce-Konradowo, gdy nagle zjechała na pobocze i do rowu. Jej pojazd uderzył następnie w drzewo, a później jeszcze dachował - 49-latka nie miała szans i zginęła na miejscu. - Będziemy czekać na wyniki sekcji, bo być może kobieta wcześniej źle się poczuła i dlatego doszło do wypadku - mówi nadkomisarz Maja Piwowarska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Sprawą zdarzenia zajęła się również tamtejsza prokuratura rejonowa.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Luborzyca grób Beaty P. Zabitej na przystanku w Krakowie, w drodze do pracy. Wyjechał w nia samochód bo pijany pasażer zaciągnął ręczny podczas jazdy

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki