Zwały śniegu z dachu przysypały kobietę! Zabrała ją karetka pogotowia

i

Autor: SHUTTERSTOCK Do wyjątkowego pechowego zdarzenia doszło na ul. Kupieckiej w Zielonej Górze, gdzie śnieg osunął się z dachu znajdującej się tam kamienicy i przysypał kobietę

Pechowe zdarzenie

Zwały śniegu z dachu przysypały kobietę! Zabrała ją karetka pogotowia. Niesłychany wypadek w Zielonej Górze

2023-01-27 7:04

Do wyjątkowego pechowego zdarzenia doszło na ul. Kupieckiej w Zielonej Górze, gdzie śnieg osunął się z dachu znajdującej się tam kamienicy i przysypał kobietę. Jej obrażenia okazały się na tyle poważne, że z miejsca zdarzenia zabrała ją karetka pogotowia. Interweniowała m.in. straż pożarna w Zielonej Górze, która usunęła z dachu pozostałą część śniegu.

Zielona Góra. Śnieg z dachu przysypał kobietę. Zabrała ją karetka pogotowia

Zwały śniegu osunęły się z dachu i spadły prosto na przechodzącą tamtędy kobietę - do wypadku doszło w środę, 25 stycznia, po godz. 10.30, na ul. Kupieckiej w Zielonej Górze. - Poszkodowana chodziła w przebraniu wokół punktu Lotto, gdy spadła na nią dosyć duża ilość śniegu z dachu znajdującej się tam kamienicy. Ranną kobietę, która przewróciła się na chodnik, zabrała do szpitala karetka pogotowia - informuje policja w Zielonej Górze. Na miejscu oprócz mundurowych interweniowali m.in. strażacy, którzy usunęli resztę śniegu z dachu budynku. Ze zdarzenia została sporządzona notatka, a policja wszczęła w tej sprawie postępowanie.

O sprawie napisał wcześniej portal newslubuski.pl.

Sonda
Lubisz zimę, śnieg i mróz?
Agresywny kierowca tira