Trzebicz: WILK wyszedł na drogę. Miał TO w pysku! Straszne i obrzydliwe ZDJĘCIA

2020-12-30 6:05

Wilk z głową psa w pysku przechadzał się po jezdni w okolicy Trzebicza w województwie lubuskim. Dzikie zwierzę z krwawą zdobyczą sfotografował przejeżdżający kierowca. Zdjęcia zszokowały internautów. Drastyczne ujęcia zamieściliśmy w galerii u góry artykułu. Otwierasz na własną odpowiedzialność! Wilki są zmorą tej okolicy. Dlaczego?

Szokujące zdjęcia wilka z głową psa w pysku opublikował na Facebooku pewien internauta. Z jego relacji wynika, że zwierzę spotkał przed Trzebiczem, na drodze wojewódzkiej nr 158. W komentarzach rozpoczęła się żywiołowa dyskusja. Użytkownicy portalu zastanawiają się bowiem, czy wilki mogą stanowić zagrożenie w okolicy. Obawy są uzasadnione. Przed dwoma laty dziennikarze Super Expressu opisali atak samotnej bestii w tej samej miejscowości. Wówczas tradycyjne trzaskanie szkła przed weselem dla pani Kasi mogło skończyć się tragicznie. Siła uderzenia była tak ogromna, że kobieta upadła. - Próbowałam rozewrzeć mu na siłę paszczę, ale nie reagował, za to poharatał mi palce - wspominała poszkodowana. Gdy wydawało się, że pani Kasi już nic nie pomoże, jej koleżanka zaczęła uderzać zwierzę butelką po piwie. Wilk nadal szarpał ofiarę, jednak w końcu dzielna kobieta rzuciła potwora na glebę. W tym samym czasie zaledwie kilkanaście metrów dalej głośno grała muzyka, a biesiadnicy nie mieli pojęcia o rozgrywającym się tuż za płotem dramacie. Całą historię przeczytasz w artykule Wilk zaatakował weselników [KLIKNIJ TUTAJ].

Niespodziewany atak z 2018 roku to nie wszystko. Rozszarpane cielęta, zagryzione owce czy zmasakrowane stada danieli również są pokłosiem wilczych wybryków na północy województwa lubuskiego. O rzezi w Pszczewie pisaliśmy w obszernym materiale przed dziesięcioma miesiącami [CZYTAJ WIĘCEJ].

Spotkaliście kiedyś wilka? Czekamy na Wasze odpowiedzi w poniższej sondzie!

Sonda
Zdarzyło Ci się spotkać wilka?
Wilk chciał zjeść fotopułapkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE