rowery kręć

i

Autor: Arkadiusz Sikorski/gorzow.pl Gorzowianie podczas masy rowerowej na rozpoczęcie akcji.

Weź udział w rowerowej eskapadzie i nakręć kilometry dla Gorzowa

2019-09-17 6:20

To już półmetek rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Nasze miasto bierze udział w ogólnopolskim konkursie i gorzowianom idzie całkiem nieźle. Jesteśmy na podium, a w sportowe szranki stanęło ponad 20 miast. Jest jeszcze czas, by wsiąść na rower.

Gorzów aktualnie zajmuje trzecie miejsce. Mieszkańcy nakręcili 565 punktów, drugie jest Leszno, a ciągle lideruje Nowa Sól. Jeśli chodzi o grupy- najlepiej kręci kilometry Rowerowy Gorzów, tuż za nim jest Grupa Ogólna, zaś trzecią lokatę zajmują Fajni Rowerzyści. W klasyfikacji indywidualnej na czele niezmiennie Artur B. który uzbierał imponujące 1431 kilometrów. Natomiast wśród kobiet prym wiedzie Beata Szymańska z wynikiem 925 kilometrów.

W sobotę (21.09) grupy organizują wycieczkę o długości 124 kilometrów. Start spod centrum Słowianka. Uczestnicy przejadą przez m.in Myślibórz, Barlinek i Danków. Meta w parku Górczyńskim. Na setnym kilometrze zaplanowano ognisko, prowiant we własnym zakresie.

Przypomnijmy - by wziąć udział w konkursie trzeba pobrać darmową aplikację. Dla najlepszych, którzy przejadą najwięcej kilometrów przygotowano nagrody- są to dwa rowery. Dodatkowo co tydzień wyłaniana jest najlepsza dwójka- kobieta i mężczyzna. Rowerowa rywalizacja potrwa do 30 września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE