Wyborne menu, licytacje i koncert. Charytatywna kolacja w Gorzowie!

2019-09-26 11:56 Karolina Łopacińska
kolacja
Autor: www.pexels.com Oprócz dań na kolacji także inne atrakcje.

Czwartkowy wieczór (26.09) będzie wyjątkowy, bo po raz pierwszy pięciu kucharzy wspólnie przygotuje wykwintne potrawy. Przygotowano także inne atrakcje, a wszystko w szczytnym celu. Środki zebrane z wydarzenia pomogą Wojtusiowi.

Zainteresowanie kolacją charytatywną jest tak duże, że organizatorzy zwiększyli liczbę biletów do 60. Znani gorzowscy szefowie restauracji działają na pełnych obrotach. Na stołach pojawią się smakołyki - będzie mus z wątróbki, zupa krem z ziemniaków, łosoś, comber jagnięcy i mus migdałowy. Chętnych nie brakuje, by wesprzeć chorego 5-latka.

Na co pójdą zebrane pieniądze? Mówi Anna Kobyłka z gorzowksiego hospicjum, współorganizator:

Oprócz przyjemności dla podniebienia, będzie także uczta dla innych zmysłów. Podczas kolacji odbędą się licytacje - obrazu Stanisława Bogusławskiego oraz koszulki Stilonu Gorzów. Z kolei koncert da Maja Trepczyńska. To utalentowana młoda gorzowianka, grająca na saksofonie i śpiewająca. Wystąpiła w telewizyjnym show "Mali giganci" oraz zagrała Pipi w musicalu w gorzowskiej filharmonii.

Pięciu gorzowskich kucharzy już działa na pełnych obrotach. Kolacja charytatywna w czwartkowy wieczór (26.09) w hotelu Fado. Początek o godz.19. Być może wydarzenie będzie cykliczne.