Poszukiwana 26-latka z Osiedla Poznańskiego nie żyje. Fatalny finał akcji poszukiwawczej

i

Autor: KWP Lublin; policja archiwum Poszukiwana 26-latka z Osiedla Poznańskiego nie żyje. Fatalny finał akcji poszukiwawczej

Tragiczny finał poszukiwań

Poszukiwana 26-latka z Osiedla Poznańskiego nie żyje. Fatalny finał akcji poszukiwawczej

2022-08-03 16:22

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 26-latki z Osiedla Poznańskiego w gminie Deszczno niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. W środę (3.08) po południu policjanci znaleźli jej ciało niedaleko miejsca zamieszkania. Nie na taki finał poszukiwań liczyliśmy... W akcji wykorzystywane były specjalnie szkolone psy, a także drony. Jak i dlaczego zmarła 26-latka?

AKTUALIZACJA: środa, 3 sierpnia, godz. 16.00. Znaleźli ciało poszukiwanej 26-latki

Ziścił się najgorszy ze wszystkich scenariuszy. Poszukiwania zaginionej 26-latki z Osiedla Poznańskiego (gm. Deszczno) niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego doprowadziły do onalezienia jej ciała. Młoda kobieta nie żyje. W środę (3.08) po południu, policjanci znaleźli jej ciało niedaleko miejsca zamieszkania.

Wstępne ustalenia w postępowaniu nie wskazują, by doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym – przekazał PAP Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Zaznaczył, że – jak zawsze w takich przypadkach – okoliczności śmierci 26-latki będą dokładnie wyjaśniane pod nadzorem prokuratora, który prawdopodobnie zarządzi także sekcję zwłok młodej kobiety.

Wcześniej informowaliśmy:

26-letnia Magdalena B. zaginęła we wtorek (2 sierpnia). Mieszkanka Osiedla Poznańskiego wyszła z domu ok. godz. 12.00 i ślad po niej zaginął. Informacja o zaginięciu kobiety dotarła na policję późnym wieczorem, gdy do gorzowskiej komendy zgłosili się bliscy 26-latki, zaniepokojeni faktem, że nie mogą się z nią skontaktować.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionej kobiety. W akcji poszukiwawczej brały też udział inne służby.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Dachowanie audi pijanego kierowcy

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga – pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki