Poszukiwana 26-latka z Osiedla Poznańskiego nie żyje. Fatalny finał akcji poszukiwawczej

i

Autor: KWP Lublin; policja archiwum Poszukiwana 26-latka z Osiedla Poznańskiego nie żyje. Fatalny finał akcji poszukiwawczej

Tragiczny finał poszukiwań

Poszukiwana 26-latka z Osiedla Poznańskiego nie żyje. Fatalny finał akcji poszukiwawczej

2022-08-03 16:22

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 26-latki z Osiedla Poznańskiego w gminie Deszczno niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. W środę (3.08) po południu policjanci znaleźli jej ciało niedaleko miejsca zamieszkania. Nie na taki finał poszukiwań liczyliśmy... W akcji wykorzystywane były specjalnie szkolone psy, a także drony. Jak i dlaczego zmarła 26-latka?

AKTUALIZACJA: środa, 3 sierpnia, godz. 16.00. Znaleźli ciało poszukiwanej 26-latki

Ziścił się najgorszy ze wszystkich scenariuszy. Poszukiwania zaginionej 26-latki z Osiedla Poznańskiego (gm. Deszczno) niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego doprowadziły do onalezienia jej ciała. Młoda kobieta nie żyje. W środę (3.08) po południu, policjanci znaleźli jej ciało niedaleko miejsca zamieszkania.

Wstępne ustalenia w postępowaniu nie wskazują, by doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym – przekazał PAP Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Zaznaczył, że – jak zawsze w takich przypadkach – okoliczności śmierci 26-latki będą dokładnie wyjaśniane pod nadzorem prokuratora, który prawdopodobnie zarządzi także sekcję zwłok młodej kobiety.

Wcześniej informowaliśmy:

26-letnia Magdalena B. zaginęła we wtorek (2 sierpnia). Mieszkanka Osiedla Poznańskiego wyszła z domu ok. godz. 12.00 i ślad po niej zaginął. Informacja o zaginięciu kobiety dotarła na policję późnym wieczorem, gdy do gorzowskiej komendy zgłosili się bliscy 26-latki, zaniepokojeni faktem, że nie mogą się z nią skontaktować.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionej kobiety. W akcji poszukiwawczej brały też udział inne służby.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Dachowanie audi pijanego kierowcy

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga – pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE