Zdobądź wyjątkowy kalendarz ze zdjęciami Gorzowa. Egzemplarze czekają w Muzeum Lubuskim

2019-12-05 17:22 MGA
Kalendarz
Autor: Bartłomiej Nowosielski / www.gorzow.pl

Już w piątek (06.12) gorzowianie będą mieli okazję otrzymać specjalny kalendarz na 2020 rok. Będą w nim fotografie przedstwawiające nasze miasto sprzed kilkudziesięciu lat, autorstwa Waldemara Kućki.

- Każdego miesiąca osoba, która zostanie obdarowana takim kalendarzem będzie mogła cieszyć oko jednym ze szczególnie i pieczołowicie wyselekcjonowanych zdjęć, które pokazują ten klimat Gorzowa sprzed 40-50 lat - powiedziała Marta Liberkowska, dyrektor gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Aby zdobyć kalendarz wystarczy przyjść w piątek do Muzeum Lubuskiego przy ul. Warszawskiej. Ilość egzemplarzy ograniczona, więc lepiej się pospieszyć.

- Zapraszamy, żeby odwiedzać w tym dniu muzeum, kupować bilet, oglądać ekspozycję. 75 pierwszych osób, którym uda się kupić wyjątkowy, mikołajkowy bilet, zaprosimy o godzinie 16:00 do muzeum po odbiór kalendarza. Przy okazji będzie też słodki poczęstunek, gorąca herbata i kawa - dodaje Marta Liberkowska.

Każdy kto nie da rady pojawić się jutro w muzeum to od soboty będzie mógł kupić kalendarz. Będzie on dostępny w Muzeum Lubuskim przy ul. Warszawskiej, w Spichlerzu przy Fabrycznej oraz w Infokiosku w galerii Askana.