Giełda w Gorzowie

i

Autor: coola Teren znów zapełni się ludźmi

Złap okazję na giełdzie! Targowisko przy Szczecińskiej otwarte w najbliższą niedzielę

2020-05-30 13:51

Ze względu na pandemię koronawirusa giełda przez prawie dwa miesiące była nieczynna. Kupujący pojawili się na niej dopiero w minioną niedzielę. Każdy kto nie zdążył się wtedy wybrać na zakupy jutro (tj. w niedzielę 31. maja) będzie miał kolejną okazję. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu odpowiednich środków ostrożności!

Jak informowali wcześniej urzędnicy giełda została otwarta w ubiegłym tygodniu ,,na próbę". Odwiedzający targowisko stosowali się do wprowadzonych obostrzeń sanitarnych i w związku z tym podjęto decyzję, ze giełda wraca na stałe (o ile oczywiście nie wydarzy się nic niespodziewanego w związku z koronawirusem). pewne jest, ze w najbliższą niedzielę będzie można zrobić zakupy przy ul. Szczecińskiej. Cały czas trzeba jednak pamiętać o zachowaniu wysokiego reżimu sanitarnego i o stosowaniu się do zasad.

W razie dużej ilości kupujących trzeba będzie spokojnie poczekać na swoją kolej do wejścia. Ponownie otwarte będą trzy wejścia przy których każdy będzie musiał zdezynfekować ręce. Trzeba również pamiętać o zachowaniu dwumetrowych odstępów.Tym razem jednak zniknie ogrodzenie, które postawiono w ubiegłą niedzielę.

Przypomnijmy: giełda znajduje się przy ulicy Szczecińskiej w Gorzowie i czynna będzie w godzinach od 7:00 do około 15:00. Można tam kupić wszelkiego rodzaju artykuły i przedmioty: poczynając od samochodów, przez artykuły gospodarstwa domowego, ubrania czy środki czystości aż po produkty żywnościowe.