Auto huknęło w ogrodzenie. Za kierownicą wójt Kraszewic!

i

Autor: policja.pl Auto huknęło w ogrodzenie. Za kierownicą wójt Kraszewic!

Ale numer!

Auto huknęło w ogrodzenie. Za kierownicą wójt Kraszewic!

2023-02-11 12:49

W piątkowy wieczór (10 lutego) na ul. Wieluńskiej w centrum wielkopolskich Kraszewic auto kierowane przez 47-latka nagle zjechało z drogi i z impetem wjechało w ogrodzenie posesji. Sprawą zajęli się policjanci. Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział… wójt Kraszewic!

Wójt Kraszewic roztrzaskał auto o ogrodzenie

- Funkcjonariusze prowadzą czynności w sprawie zdarzenia z udziałem 47-letniego mężczyzny - przekazała w sobotę (11 lutego) st. sierż. Anna Piechocka z biura prasowego ostrzeszowskiej policji. Do zdarzenia doszło w piątek (10 lutego) przed godz. 17 na ul. Wieluńskiej w centrum wielkopolskich Kraszewic.

47-letni mężczyzna, który sam jechał samochodem, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci chcieli zbadać kierowcę alkomatem, ale odmówił. Dlatego pobrano od niego krew do badań.

St. sierż. Anna Piechocka powiedziała, że policja sprawdza przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz stan trzeźwości mężczyzny.

Wójt nie komentuje sprawy

Wiadomo już, że samochodem kierował wójt Kraszewic! Zapytany przez PAP o tę sytuację powiedział, że to był wypadek i na razie nie będzie się wypowiadał w sprawie.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?