Brzeziny. Nie żyje 40-letni kierowca skutera. Dramat na drodze

i

Autor: policja/zdjęcie ilustracyjne Brzeziny. Nie żyje 40-letni kierowca skutera. Dramat na drodze

Brzeziny. Nie żyje 40-letni kierowca skutera. Dramat na drodze

2022-06-26 11:14

W nocy z soboty na niedzielę (25.06/26.06) doszło w Brzezinach w powiecie kaliskim do tragicznego w skutkach wypadku. Jak wynika z informacji przekazanych PAP przez kom. Witolda Woźniaka z biura prasowego kaliskiej policji, 40-letni kierowca skutera zginął w wypadku drogowym na ul. Kordeckiego.

Do dramatycznego wypadku doszło tuż przed północą z soboty na niedzielę (25.06/26.06) na ul.Kordeckiego w Brzezinach (powiat kaliski). Nie żyje 40 letni mężczyzna.  Informację o wypadku przekazał Polskiej Agencji Prasowej kom. Witold Woźniak z biura prasowego kaliskiej policji. Jak doszło do wypadku? 

- Kierujący skuterem 40-latek, mieszkaniec powiatu kaliskiego z nieustalonych na tę chwilę przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał do rowu i uderzył w przepust melioracyjny – powiedział oficer prasowy.

Zobacz też: Nie żyje 3-letnia Majeczka. Ojciec usłyszał zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. Dramat pod Brodnicą

Niestety, mężczyzna zginął na miejscu. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Zobacz również: Kalisz. Brutalnie zamordowali 39-latka, a jego zwłoki zawinęli w dywan! Usłyszeli wyrok

Użądliły go trzy osy. Umierał na moich oczach - relacja sąsiada
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?