Dantejskie sceny na komisariacie w Gostyniu! Policjant robił STRASZNE rzecz swoim koleżankom

2021-03-03 14:23 ago
Dantejskie sceny na komisariacie w Gostyniu! Policjant robił STRASZNE rzecz swoim koleżankom
Autor: pixabay.com Dantejskie sceny na komisariacie w Gostyniu! Policjant robił STRASZNE rzecz swoim koleżankom

Niepokojące doniesienia z regionu! Na Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu jeden z funkcjonariuszy miał dopuszczać się "nieetycznego" zachowanie wobec swoich koleżanek. Sprawę bada prokuratura w Rawiczu. Wiadomo, że toczy się również postępowanie dyscyplinarne wobec wspomnianego policjanta. Co dokładnie wydarzyło się na komisariacie?

Kolejna afera na komisariacie w regionie! Tym razem chodzi o jednostkę z Gostynia. Jak udało się nam ustalić, pierwsze sygnały zaczęły docierać do komendanta KPP w Gostyniu na początku stycznia tego roku. Chodziło nieetycznego zachowania jednego z szeregowych policjantów w stosunku do koleżanek z pracy. - Po uzyskaniu tych informacji komendant zawiadomił prokuraturę i zlecił wszcząć postępowanie dyscyplinarne wobec tego funkcjonariusza. Sprawę rozpatruje prokuratura w Rawiczu - mówi rzecznik gostyńskiej policji, asp. sztab. Monika Curyk.

ZOBACZ: Policjant popełnił SAMOBÓJSTWO na komendzie. Makabra w Ostrowie Wielkopolskim

Na razie nie wiadomo, na czym dokładnie polegało nieetyczne zachowanie mundurowego. Policja nie chce zdradzać w tej sprawie żadnych szczegółowych informacji.

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje młoda nauczycielka z Leszna. Jej śmierć jest owiana tajemnicą

Toruński lokal nie chce obsługiwać policjantów i ich rodzin