Jarocin: Pobicie na stacji paliw! 20-latek wylądował w szpitalu

2022-01-27 7:43
Jarocin: Pobicie na stacji paliw! 20-latek wylądował w szpitalu
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Jarocin: Pobicie na stacji paliw! 20-latek wylądował w szpitalu

Groźne wydarzenia na stacji paliw w Jarocinie. Doszło tam do ataku na 20-latka. Młody mężczyzna trafił z poważnymi obrażeniami do szpitala. Policjanci zatrzymali już sprawcę. Dlaczego doszło do ataku?

Do zdarzenia doszło w czwartek (6 stycznia). Policjanci otrzymali zawiadomienie, że na jednej ze stacji paliw w Jarocinie do 20-latka i jego kolegi podeszło dwóch nieznanych im mężczyzn. Między nimi doszło do wymiany zdań, a następnie do ataku. - W pewnym momencie napastnik uderzył ręką w twarz 20-latka i oddalił się. Pokrzywdzony z bólem twarzy trafił do szpitala. Został hospitalizowany, a obrażenia jakie odniósł zakwalifikowano na uszkodzenie ciała powyżej 7 dni - relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowa KPP w Jarocinie.

Policjanci zabezpieczyli monitoring i dzięki temu ustalili dane personalne sprawcy, którym okazał się 30-letni mieszkaniec gminy Jarocin. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek (24 stycznia). - Jeszcze tego samego dnia śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut naruszenia czynności ciała na okres powyżej 7 dni. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa - dodaje st. asp. Zaworska. Za popełnione grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

18-latek podejrzany o śmiertelne pobicie mężczyzny