Kępno. 42-latek znieważył policjantów! Trafił do aresztu

i

Autor: fotolia.pl Kępno. 42-latek znieważył policjantów! Trafił do aresztu

Kępno. 42-latek znieważył policjantów! Trafił do aresztu

2022-05-05 8:25

42-latek mocno przesadził. Mężczyzna znieważył dwóch policjantów z Kępna (woj. wielkopolskie), za co został aresztowany. Teraz na swoje zachowanie odpowie przed sądem. O szczegółach tego wydarzenia piszemy w poniższym artykule.

W sobotę (1 maja) na ulicach Kępna odbywał się bieg uliczny. Miejscowi policjanci zabezpieczali to wydarzenie. W pewnym momencie doszło do nieoczekiwanej sytuacji na ulicy Wrocławskiej. - 42-letni mieszkaniec Kępna słowami powszechnie uznanymi za obelżywe znieważył dwóch umundurowanych funkcjonariuszy naszej jednostki. Nasi policjanci natychmiast zareagowali na zachowanie, jak się okazało nietrzeźwego mieszkańca Kępna. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych - relacjonuje sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP w Kępnie.

42-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Sonda
Miałeś kiedyś problemy z policją?
Zabił swojego ojca i 44-latkę. Policjanci szturmowali jego dom