Kępno. Pod szkołą zatrzymano 39-latka z narkotykami! Miał też pistolet

i

Autor: KPP Kępno Kępno. Pod szkołą zatrzymano 39-latka z narkotykami! Miał też pistolet

Chciał sprzedać narkotyki dzieciom?

Kępno. Pod szkołą zatrzymano 39-latka z narkotykami! Miał też pistolet

2022-07-26 12:19

39-latek przechadzał się w okolicach jednej ze szkół podstawowych w Kępnie (woj. wielkopolskie). Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Teraz stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek (22 lipca). Tego dnia policjanci na terenie powiatu kępińskiego przeprowadzali działania prewencyjne pn. „Nielat 2022”. Mundurowi patrolowali m.in. boisko przy szkole podstawowej nr 1 w Kępnie na ulicy Sienkiewicza. To właśnie tam o godz. 20:10 doszło do zatrzymania 39-letniego mieszkańca Kępna, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z zawartością amfetaminy. - W toku dalszych wykonywanych czynności w miejscu zamieszkania 39-latka mundurowi ujawnili środki odurzające w postaci marihuany, środki psychoaktywne w postaci tabletek w ilości 62 sztuk, 14 sztuk amunicji oraz jedną sztukę broni palnej - pistolet o kalibrze poniżej 8 mm - relacjonują mundurowi.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. - Badanie alkomatem wskazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - dodają policjanci. 39-latek został osadzony w policyjnym areszcie i teraz przed sądem odpowie za popełnione przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Narkotyki przewożone z Hiszpanii w pomarańczach! Akcja CBŚ pod Bełchatowem

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki