Terytorialsi z 2 LBOT przeprowadzili pierwszą dezynfekcję w DPS w Zamościu

i

Autor: 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej Koronawirus: Ponad nowych przypadków zakażenia w Polsce! Ile w Wielkopolsce? [RAPORT - 23.10]

Kolejne cztery ofiary COVID-19 w Wielkopolsce! Kim byli pacjenci?

2020-04-22 17:55

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środowe popołudnie o kolejnych 22 zgonach spowodowanych COVID-19. Wśród ofiar są aż cztery osoby z woj. wielkopolskiego. Co wiemy o zmarłych pacjentach?

Codziennie informujemy o kolejnych zgonach spowodowanych koronawirusem. W najnowszym raporcie resortu zdrowia jest mowa o 22 ofiarach i o 135 nowych przypadkach zakażenia.

W Wielkopolsce dwóch kolejnych pacjentów uzyskało pozytywny wynik na obecność koronawirusa - to mieszkanki powiatu ostrzeszowskiego i kępińskiego. Niestety są znacznie smutniejsze informacje - zmarli kolejni pacjenci z naszego regionu.

- Z przykrością informujemy, że w poznańskim szpitalu zakaźnym na ulicy Szwajcarskiej zmarły 4 osoby: 63-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, 65-letni mężczyzna z powiatu pleszewskiego, 66-letni mężczyzna z powiatu konińskiego oraz 90-letnia kobieta, mieszkanka Kalisza - przekazało biuro prasowe Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 1099 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 66 osób zmarło, a 102 wyzdrowiały.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Posłuchaj, jak chronić się przed koronawirusem. Takie są zalecenia WHO. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
KoronawirusRaport: Radom 22.04
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany