Proboszczowi z Kościelca puściły NERWY! Nazwał jednego z parafian "Judaszem"!

2021-04-07 10:53 Anna Gołata
Proboszczowi z Kościelca puściły NERWY! Nazwał jednego z parafian Judaszem!
Autor: pixabay.com Proboszczowi z Kościelca puściły NERWY! Nazwał jednego z parafian "Judaszem"!

Proboszcz z Kościelca (powiat kolski) wywiesił w gablocie informację, z której wynika, że w ostatnim czasie ktoś z wiernych zgłosił na policję przekroczenie limitu wiernych w świątyni. Ksiądz został ukarany mandatem, a parafianina nazwał... "Judaszem". Mamy całą treść zaskakującego ogłoszenia!

ZOBACZ: Skruszony ksiądz przyznał się do MOLESTOWANIA dziecka! Wstrząsające wyznania [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ta informacja zszokowała mieszkańców całej Wielkopolski! Wszystko zaczęło się od kontrowersyjnej informacji, która znalazła się w parafialnej gablocie. W ogłoszeniu umieszczonym czytamy:

W Wielki Czwartej w naszej parafii powtórzyła się ta sama scena, co 2 tysiące lat temu w Wieczerniku, kiedy jeden z 12-tu - JUDASZ zdradził Jezusa. Podobnie w naszym kościele w Wielki Czwartek jeden z parafian (parafianka), będąc w świątyni podczas liturgii zadzwoniła na policję zgłaszając przekroczony limit wiernych w kościele.

Z tego względu parafia zostanie ukarana przez sanepid karą pieniężną. Dlatego ofiary składane w Wielką Sobotę przed kościołem podczas święcenia pokarmów na stół wielkanocny i ofiary złożone wcześniej na jałmużnę wielkopostną przeznaczymy na poczet przysądzonej kary finansowej.

CZYTAJ TAKŻE: Ksiądz pedofil z filmu Sekielskiego trafi do więzienia! Sąd bezlitosny dla Arkadiusza H.

Jak poinformował ksiądz, że w związku z tą sytuacją w kościele "w Wielki Piątek i przez całe święta będzie mogło przebywać około 60 osób". - Przepraszamy i prosimy o zrozumienie - kończy ksiądz.

Motocykliści szaleją na poznańskich ulicach