Konin. Zwłoki 27-latki wisiały na drzewie. Śledczy badają sprawę

i

Autor: Shutterstock

Makabra!

Konin. Tajemnicza śmierć 27-letniej kobiety. Jej ciało wisiało na drzewie

2022-08-01 15:18

Makabryczne odkrycie w Koninie na skwerze koło ronda Doktora Piotra Janaszka. Znaleziono tam zwłoki 27-letniej kobiety wiszące na drzewie. Policja ustala, jakie były okoliczności śmierci denatki. To nie jedyne takie odkrycie w ostatnich dniach w Koninie.

Konin. Zwłoki 27-latki na drzewie. Jak zmarła?

Szokującego odkrycia dokonano w niedzielę, 31 lipca przed południem. Jak podaje lokalny portal wtk.pl, około godz. 11.00 służby dostały informację o wiszącej na drzewie 27-latce w obrębie skweru w okolicy ronda Doktora Piotra Janaszka. Policjanci sprawdzają m.in. monitoring, żeby dowiedzieć się, jak doszło do śmierci kobiety. Sprawa nie jest bowiem jednoznaczna - nie wiadomo, czy kobieta popełniła samobójstwo, czy może w zdarzeniu brały udział osoby trzecie. Śledztwo prowadzi prokuratura. Ciało 27-latki zostanie poddane sekcji zwłok.

Czytaj koniecznie: 4,5-latka zginęła, 3-latek walczy o życie. Takich tragedii można uniknąć. Jak uchronić dzieci przed wypadnięciem z okna?

To nie jedyne makabryczne odkrycie na terenie Konina w ostatnim czasie. Jak informuje lm.pl, ciało 48-letniego mężczyzny w zaawansowanym stanie rozkładu znaleziono w sobotę w mieszkaniu przy ul. Wyszyńskiego. Makabrycznego odkrycia dokonała rodzina. Tu również konieczna będzie sekcja zwłok, aby wyjaśnić, co się stało.

Czytaj również: Samobójstwa polskich nastolatków. Te tragedie poruszają do łez

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.plW sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Drożyzna sprawiła, że Polacy kupują w Niemczech

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki