Koronawirus w Wielkopolsce. Nie żyje 38-latek zakażony COVID-19!

2020-10-16 11:36 AGO
Koronawirus w zachodniopomorskim. GIGANTYCZNY wzrost zakażeń! REKORDOWA liczba chorych
Autor: DOMIN Koronawirus w Wielkopolsce. Zmarł 38-latek zakażony COVID-19!

Koronawirus w Polsce. Z powodu COVID-19 umierają nie tylko starsi ludzie. W piątek Wielkopolski Urząd Wojewódzki przekazał, że w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu zmarł 38-letni mężczyzna. Kim był?

Koronawirus nie daje o sobie zapomnieć! Dziś (16 października) resort zdrowia poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia! Tym samym liczbach chorych w naszym kraju wzrosła do 157 608!

Rośnie także liczba pacjentów, którzy przegrali walkę z COVID-19. Łącznie w naszym kraju zmarło już 3 440 osób. Jak wygląda sytuacja w Wielkopolsce? Z najnowszego reportu Wielkopolskiego Urzędy Wojewódzkiego w Poznaniu wynika, że zmarł dziś 5 pacjentów. Najmłodszy miał 38 lat.

- Z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w wielospecjalistycznym szpitalu miejskim przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu zmarło 5 osób: 38-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu tureckiego, 42-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, 84-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu poznańskiego, 94-letnia kobieta, mieszkanka powiatu poznańskiego, i 82-letnia kobieta, mieszkanka powiatu poznańskiego - czytamy w komunikacie.

Dramatyczny apel pacjentów szpitala MSWiA w Poznaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.