policja

i

Autor: KPP Ostrzeszów

Koronawirus. ZAMKNIĘTO drugi komisariat w Wielkopolsce! Kolejny zakażony policjant!

2020-04-06 16:59

Mamy kolejne dramatyczne doniesienia z powiatu krotoszyńskiego. Z powodu koronawirusa zamknięto już drugi komisariat w regionie. Zakażony jest funkcjonariusz policji! Tym samym liczba zakażonych mundurowych z powiatu wzrosła do ośmiu!

Powiat krotoszyński jest w dramatycznej sytuacji. Aż 84 osoby są zakażone koronawirusem. Wśród nich są policjanci. W niedzielę (5 kwietnia) informowaliśmy o zamkniętym komisariacie w Krotoszynie, bowiem siedmiu policjantów jest zakażonych koronawirusem.

Okazuje się, że to nie koniec. Chory jest kolejny policjant z regionu i zamknięto drugi posterunek!

- Zamykamy posterunek w Zdunach w powiecie krotoszyńskim. Kolejny policjant ma wirusa. Budynek został odkażony przez strażaków i został zaplombowany do odwołania - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Wielkopolskiej Policji.

Wszystkich sześciu policjantów z tego komisariatu wysłano na obowiązkową kwarantannę. Służba będzie zapewniona przez policjantów z Koźmina, Kobylina, Ostrowa Wlkp. i Poznania.

Sytuacja w Krotoszynie jest dramatyczna. To epicentrum choroby w województwie wielkopolskim. Rozważane jest nawet zamknięcie granic powiatu! Głos w sprawie zabrał wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk.

Czytaj też: Jak się nie dać wirusowi? Zalecenia immunologów

Super Raport 6.04 - Goście: Riad Haidar, Ryszard Czarnecki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany