Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo! Nie żyje 76-letni mieszkaniec Wielkopolski

2020-07-02 10:59 Anna Gołata
Pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej w Lesznowoli mogła zarazić się koronawirusem! W placówce trwają testy
Autor: fernandozhiminaicela/cc0/pixabay Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo! Nie żyje 76-letni mieszkaniec Wielkopolski

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażeń COVID-19 w naszym kraju. Tym samym liczba chorych wzrosła do 35 146. Na liście są także osoby pochodzące z naszego regionu!

Koronawirus w Polsce

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. O godzinie 10:30 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 371 nowych przypadkach zakażenia w naszym kraju.

dr Pietrzyk-Zieniewicz: Za Dudą stoi cień Kaczyńskiego [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Mamy 371 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (148), łódzkiego (52), mazowieckiego (45), małopolskiego (29), wielkopolskiego (28), podkarpackiego (13), warmińsko-mazurskiego (12), pomorskiego (10), opolskiego (7), świętokrzyskiego (7), dolnośląskiego (6), lubelskiego (6), podlaskiego (6) i kujawsko-pomorskiego (2) - czytamy na Twitterze.

Resort zdrowia przekazał także przykre informacje - zmarło piętnaścioro pacjentów, w tym mieszkaniec naszego regionu. - Z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w poznańskim wielospecjalistycznym szpitalu zakaźnym przy ulicy Szwajcarskiej z powodu Covid-19 zmarł 76-letni mężczyzna z powiatu leszczyńskiego - informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu.

Koronawirus w Wielkopolsce

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2804 przypadki zakażeń koronawirusem, w tym 177 osób zmarło, a 2066 wyzdrowiało.