Leszno. Napaść seksualna na dziewczynkę. Aresztowano podejrzanego 35-latka

2021-05-30 20:17
Kajdanki
Autor: mat. policji

Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, tymczasowy areszt zastosował wobec 35-letniego mieszkańca Leszna (województwo wielkopolskie) tamtejszy sąd. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie "innej czynności seksualnej wobec osoby małoletniej". O areszcie poinformował w niedzielę serwis elka.pl. 35-latkowi grozi do 12 lat więzienia. Szczegóły w tej sprawie w artykule poniżej.

Atak pedofila na dziewczynkę w Lesznie

Do napaści doszło w czwartek, 27 maja 2021 po południu pod wiaduktem w Lesznie. Jak podaje PAP, jeszcze tego samego dnia zatrzymano 35-letniego mężczyznę, mieszkańca Leszna. Usłyszał on zarzut doprowadzenia, poprzez użycie przemocy, małoletniej poniżej 15 roku życia do innej czynności seksualnej. Szczegóły w tej sprawie nie są jednak znane. Śledczy nie udzielają szerszych informacji na temat okoliczności sprawy.

Serwis elka.pl podał, powołując się na informacje z prokuratury, że mężczyzna nie przyznał się do winy, złożył też swoje wyjaśnienia, są one sprzeczne z tym co ustaliła prokuratura i policja. Wiadomo, że 35-latek był już karany za tego typu przestępstwa.

Zobacz tez: Chojny: 16-latek śmiertelnie porażony prądem. Wszedł do stacji transformatorowej