Najlepszy przyjaciel dzieci skrywał TAJEMNICĘ! Odkryli ją dopiero policjanci z Leszna

2021-01-19 11:18 ago
Najlepszy przyjaciel dzieci skrywał TAJEMNICĘ! Odkryli ją dopiero policjanci z Leszna
Autor: pixabay.com Najlepszy przyjaciel dzieci skrywał TAJEMNICĘ! Odkryli ją dopiero policjanci z Leszna

Tego w naszym regionie jeszcze nie było! Mundurowi z Leszna znaleźli w jednym z mieszkań ponad 100 gramów różnych narkotyków i blisko 100 tabletek ecstasy. Jak się okazało, ich właścicielem jest 34-latek, który część ukrywał w... pluszowym misiu.

- W nocy z 17 na 18 stycznia br. dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o nieporozumieniach pomiędzy partnerami w jednym z leszczyńskich mieszkań. Na miejsce natychmiast skierowano patrol prewencji. Policjanci po wejściu do mieszkania w bloku wielorodzinnym, od razu wyczuli silną woń palonej marihuany - wyjaśnia Monika Żymełka z KMP w Lesznie. 

ZOBACZ: Remont gabinetu prezydenta Kalisza za gigantyczną kwotę! Sam stół kosztował 15 tysięcy!

Zgłaszająca poinformowała, że partner już się uspokoił i śpi. Jednak mundurowi zauważyli na stole leżący biały proszek i niewielką ilość suszu marihuany.

- Na miejsce wezwano kolejnych policjantów. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania funkcjonariusze znaleźli łącznie ponad 100 gramów środków odurzających i psychotropowych oraz prawie 100 tabletek ekstazy. Część narkotyków schowana była we wnętrzu pluszowego misia i pod łóżkiem - wyjaśnia Żymełka.

Śledczy ustalili, że narkotyki były własnością 34-letniego lokatora mieszkania. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE: Trwa szczepienie medyków i pracowników DPS-u w Kaliszu. Mieszkańcy: "To wszystko idzie zbyt WOLNO!" [ZDJĘCIA]

Kierowca Audi postradał rozum! Gnał po drodze ekspresowej z prędkością 240 km/h