Leszno: Uderzył kobietę w Kauflandzie. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Trafi za kratki?

Leszno: Uderzył kobietę w Kauflandzie. Mężczyzna usłyszał zarzuty
Autor: Internet/screen z nagrania Leszno: Uderzył kobietę w Kauflandzie. Mężczyzna usłyszał zarzuty

Bójka w Kauflandzie w Lesznie wstrząsnęła opinią publiczną. Do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy, jak jeden z klientów uderza stojącą za nim kobietę. Wszystko wskazuje, że poszkodowana zwróciła napastnikowi uwagę na brak maseczki, ale nic nie usprawiedliwia jego zachowania. 48-letni mężczyzna właśnie usłyszał zarzuty! Grozi mu pobyt w więzieniu.

Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Szokujące zdarzenie

Do zajścia w markecie Kaufland w Lesznie doszło w sobotę (10 kwietnia). W kolejce do kasy najprawdopodobniej doszło do wymiany zdań, która zakończyła się bójką między klientami. Na nagraniu, które znajduje się pod koniec tego artykułu widzimy, jak mężczyzna uderza w twarz stojącą za nim kobietę! Uderzenie było na tyle mocne, że kobieta się przewróciła. Sprawą zajęli się leszczyńscy policjanci. Mężczyzna widoczny na nagraniu usłyszał właśnie zarzuty.

- Mężczyzna, który w Lesznie uderzył kobietę jest po zarzutach: znieważenie wulgarnymi słowami, lekkie uszkodzenia ciała, naruszenie nietykalności, a wszystko jako czyny chuligańskie. Dotał też mandat za brak maseczki. Ma również dozór Policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Wielkopolskiej Policji.

48-latek stanie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Sieć sklepów komentuje zajście

Gdy nagranie ujrzało światło dzienne, skontaktowaliśmy się z biurem prasowym sieci Kaufland. Na nagraniu, które znalazło się w internecie słychać komentarze (prawdopodobnie pracowników sklepu lub ochroniarzy), którzy śmieją się z całego zajścia. Ponadto nie widać, aby kasjerka czy ktoś z obsługi sklepu zareagował na awanturę. Tak sieć marketów Kaufland skomentowała zdarzenie w Lesznie. Prowadzone jest także wewnętrzne postępowanie.

Bójka w Kauflandzie w Lesznie. Komentarz rodziny

Jak naprawdę wyglądała cała sytuacja? Z portalem leszno.24.pl skontaktowała się żona mężczyzny, który uderzył kobietę. Przekazała ona, że nagranie nie pokazuje całego zajścia. Lokalny portal nieoficjalnie informuje, że kobieta stojąca w kolejce upomniała mężczyznę o to, że ten nie ma założonej maseczki. Ten pierwotnie miał ją uderzyć w tył głowy, ale tego nie ma na nagraniu. Na wideo widzimy dopiero, jak kobieta szturcha mężczyznę, a ten jej wymierza mocny cios, po którym upada.

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki