Modła Królewska. KOSZMARNY wypadek na A2! Cztery osoby w szpitalu! Duże utrudnienia [ZDJĘCIA]

2020-09-19 15:27 Michał Michalak
Modła Królewska. KOSZMARNY wypadek na A2! Cztery osoby w szpitalu! Duże utrudnienia [WIDEO, ZDJĘCIA]
Autor: KMP w Koninie W Modle Królewskiej na autostradzie A2 doszło do wypadku, w którym zderzyło się aż sześć samochodów

W Modle Królewskiej na autostradzie A2 doszło dziś do koszmarnego wypadku. W wyniku zderzenia sześciu samochodów: trzech ciężarówek, jednego busa i dwóch osobówek cztery osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Kaliszu, natomiast trzy pozostałe przetransportowano karetką do szpitala w Koninie. Na miejscu są duże utrudnienia w ruchu.

O koszmarnym wypadku na autostradzie A2 w Modle Królewskiej poinformowała ok. godz. 14.30 policja w Koninie. W wyniku zderzenia sześciu samochodów: trzech ciężarówek, jednego busa i dwóch osobówek cztery osoby trafiły do szpitala. Jedna została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Kaliszu, natomiast trzy pozostałe trafiły karetką pogotowia do szpitala w Koninie. W miejscu koszmarnego wypadku występują duże utrudnienia, bo autostrada A2 w kierunku Warszawy na zjeździe w miejscowości Modła Królewska jest całkowicie zablokowana.

Jak informuje policja w Koninie, kierowcy powinni teraz korzystać z objazdów: na węźle Sługocin przed Goliną należy zjechać na trasę K92 i kierować się nią do Konina. W Koninie należy kierować się na Turek, a w miejscowości Żychlin trzeba ponownie wjechać na autostradę A2. Na tym samym odcinku A2, na którym doszło do koszmarnego wypadku, ruch w kierunku Poznania odbywa się tylko jednym pasem, dlatego kierowcy prosimy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności.

MAKABRYCZNA noc w Płocku. Kilka osób nie żyje, konieczna była ewakuacja [WIDEO]

Samochód wjechał na teren poznańskiego ZOO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.