Mycielin: Grzybiarze natknęli się na ludzkie szczątki! Przerażający widok

2021-09-15 9:35
Taśma policyjna, zdjęcie poglądowe
Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Zwłoki młodej dziewczyny w zaroślach! Przerażające odkrycie w lesie pod Więcborkiem - zdjęcie ilustracyjne

Makabryczne odkrycie w jednym z lasów w gminie Mycielin w powiecie kaliskim. Grzybiarze natknęli się na ludzkie szczątki. Na miejsce przyjechała policja, która próbuje teraz rozwiązać zagadkę. To nie będzie łatwe, bowiem zwłoki były w mocnym stanie rozkładu!

O przerażającym odkryciu w lesie w gminie Mycielin poinformował portal kalisz24.info.pl. W sobotę (11 września) grzybiarze natknęli się na niekompletny ludzki szkielet, który znajdował się na drzewie! Wiele na to wskazuje, że doszło do samobójstwa. Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną. - Nasze działania polegały na ścięciu gałęzi i ściągnięciu szczątków ludzkich na ziemię oraz oświetlenie miejsca – przekazał portalowi kalisz24.info.pl mł. kpt. Szymon Zieliński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Lokalny portal ustalił, że szczątki należały najprawdopodobniej do mężczyzny. Kaliska policja próbuje ustalić jego tożsamość, co z pewnością nie będzie łatwe. Tym bardziej, że nie łączy tej sprawy z żadnym ze zgłoszeń zaginięć osób. Zwłoki zostały zabezpieczono do sekcji.

Sonda
Czy boisz się chodzić do lasu?
Znaleziono zwłoki matki i jej dziecka w Radomsku - Odcięła pępowinę i zabiła dziecko