Makabryczne odkrycie pod Poznaniem. Syn znalazł zwłoki ojca przysypane ziemią

2021-07-16 17:10
Karetka pogotowia Poznań
Autor: Pogotowie ratunkowe Poznań Karetka pogotowia

W podpoznańskiej miejscowości Stęszewko doszło do makabrycznego odkrycia. W piątek (16 lipca) ujawniono tam zwłoki 68-letniego mężczyzny. Ciało znajdowało się w dole częściowo przysypanym ziemią. Odkrycia dokonał syn 68-latka, który przyjechał na miejsce, ponieważ był zaniepokojony brakiem kontaktu ze strony ojca. Przyczyną tragedii prawdopodobnie był nieszczęśliwy wypadek.

Stęszewko. Syn znalazł zwłoki ojca przysypane ziemią

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, dzisiaj (16 lipca) w podpoznańskiej miejscowości Stęszewko ujawniono zwłoki 68-letniego mężczyzny. Znajdowały się one w częściowo przysypanym ziemią dole, na terenie posesji zamieszkiwanej przez zmarłego. Makabrycznego odkrycia dokonał syn 68-latka, który zjawił się w domu ojca, ponieważ był zaniepokojony brakiem kontaktu z jego strony. Po raz ostatni mężczyźni rozmawiali ze sobą w czwartek (15 lipca) po południu. 68-latek na terenie swojej nieruchomości samodzielnie prowadził prace ziemne. Trwa wyjaśnianie okoliczności jego śmierci.

PRZECZYTAJ: Antonin: 2-latek utopił się w jeziorze. Są zarzuty! "Nastąpiło u niego gwałtowne uduszenie"

Jak przekazała PAP sierż. sztab. Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, przyczyną tragicznego zdarzenia prawdopodobnie był nieszczęśliwy wypadek. Na ciele zmarłego nie znaleziono żadnych obrażeń świadczących o ingerencji osób trzecich. Więcej szczegółów będzie znanych dopiero po zakończeniu prowadzonego postępowania.

ZOBACZ: Poznań: Wynajął swój pokój w hotelu, ale poszedł do innego. Miał plan, który nie wypalił

Pierwsza pomoc - czy wiesz, jak jej udzielić?

Pytanie 1 z 10
Wypadek samochodowy
wypadek samochodowy
Pobili kolegę, wrzucili go do bagażnika i zepchnęli auto do stawu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE