Nie żyje Michał Wilczura. Radny z Ostrowa Wielkopolskiego był zakażony koronawirusem

2021-04-15 8:32 Anna Gołata
Nie żyje Michał Wilczura. Radny z Ostrowa Wielkopolskie był zakażony koronawirusem
Autor: Prezydent Ostrowa Wielkopolskie, Beata Klimek - Facebook Nie żyje Michał Wilczura. Radny z Ostrowa Wielkopolskie był zakażony koronawirusem

Bardzo przykre informacje! Dziś (15 kwietnia) w ostrowskim szpitalu zmarł Michał Wilczura. Jak udało się nam ustalić, radny z Ostrowa Wielkopolskie był zakażony koronawirusem, a przez ostatnich kilka dni był podłączony do respiratora...

Z Ostrowa Wielkopolskie docierają smutne informacje! Dziś (15 kwietnia) Michał Wilczura przegrał walkę z COVID-19. Te doniesienia potwierdza prezydent miasta, Beata Klimek.

- Kolejna tragiczna wiadomość. Dziś nad ranem zmarł wieloletni radny powiatowy Michał Wilczura. Miałam wielką przyjemność i zaszczyt współpracować z nim w samorządzie powiatowym. To niepowtarzalna strata. Rodzinie zmarłego oraz wszystkim przyjaciołom i bliskim, których dotknęła ta śmierć, składam serdeczne wyrazy współczucia. Cześć jego pamięci! - czytamy na profilu prezydent Klimek.

ZOBACZ: Nie żyje ks. Krzysztof Nojman z ostrowskiej konkatedry! Duchowny przegrał walkę z COVID-19

Michał Wilczura od ponad 18 lat był związany z gminą Sośnie, w której pełnił funkcję przewodniczącego rady, a następnie został wybrany na wójta. W ostatnim czasie pracował jako radny powiatu ostrowskiego.

Strzały i policyjny pościg na ulicach Koszalina