Nocny napad na stację benzynową w Wielkopolsce! Napastnik miał nóż

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ Google Street Viev Nocny napad na stację benzynową w Wielkopolsce! Napastnik miał nóż

Nocny napad na stację benzynową w Wielkopolsce! Napastnik miał nóż

2021-07-22 10:21

Niebezpieczne zdarzenie w Ostrowie Wielkopolskim. W nocy ze środy na czwartek doszło do napadu na stację benzynową w centrum miasta. Napastnik był uzbrojony. Ukradł pieniądze i uciekł. Policja prowadzi poszukiwania.

Do groźnych scen doszło minionej nocy na stacji benzynowej w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Sierż. sztab. Ewa Golińska-Jurasz z KPP w Ostrowie Wielkopolskim powiedziała PAP, że przed godz. 1:00 do stacji benzynowej przy ul. Raszkowskiej wszedł mężczyzna uzbrojony w przedmiot przypominający nóż. Napastnik zakrywał swoją twarz najprawdopodobniej kominiarką, a na dłoniach miał rękawiczki. - Zażądał od pracownicy stacji wydania pieniędzy. Kobieta wydała mu ponad 1 tys. zł. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawcy i wyjaśniane są szczegóły tego zdarzenia – powiedziała Golińska-Jurasz. Policjantka dodała, że w trakcie napadu nikt nie został ranny. 

Napad na sklep w Olsztynie. Niebezpieczny bandyta został zatrzymany